تعمیر گیربکس نیسان جوک

تعمیر گیربکس نیسان جوک

در نیسان جوک شما شاهد افزایش یافتن شتاب و گشتاوری بسیار بالا و فوق العاده هستید زیرا در آن از چهار چرخ محرک استفاده شده است که هم باعث تسلط بیشتر راننده در کنترل خودرو در هنگام رانندگی می شود و همین طور هم سبب کنترل قدرت بین چرخ جلو و عقب به صورت کاملاً مجزا می شود که این خود را یکی از نوآوری های نیسان جوک می باشد. لازم به ذکر است گفته شود گیربکس نیسان جوک ۸ سرعته اتوماتیک CVT XTronic  می باشد.

با توجه به اهمیت نقش مایعات و روانکارهای استاندارد و توصیه شده توسط شرکت سازنده خودرو در افزایش کارایی و راندمان مجموعه سیستم های خودرو تعویض کردن و بررسی کردن به موقع روغن گیربکس های اتوماتیک نیسان جوک برای افزایش طول عمر گیربکس ها بسیار مهم و ضروری می باشد زیرا در غیر این صورت ممکن است مشکلات زیادی برای خود را به وجود بیاید. سطح کیفی روغن گیربکس نیسان جوک ۸ و نیم لیتر روغن گیربکس اتوماتیک CVT می باشد.

تعمیر گیربکس نیسان جوک

مراحل تعمیر گیربکس نیسان

گیربکس اتوماتیک به دلیل گشتاور موتور به طریق جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدرو الکترومکانیکی ماشین نسبت به دیگر خودروهایی که دارای دنده های دستی می باشند نیاز به دقت و حساسیت بسیار بیشتری می باشد. بنابر دلایلی که گفته شد نیاز است تا موارد زیر را در تعمیر انواع گیربکس به درستی در نظر گرفت و به آنها دقت کرد.در ادامه ی این مقاله از گیربکس پلاس، به برخی از مراحل تعمیر گیربکس نیسان جوک اشاره می‌کنیم.

  • یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که خطا های گیربکس را جدی بگیرید و در اولین فرصت به تعمیرگاه های تخصصی مراجعه کنید رانندگی کردن با گیربکس مشکل دار باعث میشود خرابی گسترش پیدا کند و به دیگر قطعات ماشین نیز برسد که نتیجه آن هزینه بسیار بیشتر برای درست کردن و تعمیر کردن ماشین میباشد.
  • روغن گیربکس را در زمانبندی و کیلومتر تعیین شده به صورت دقیق عوض کنید و نگذارید از وقت آن بگذرد.
  • خودروهای اتوماتیک سیستم برق نسبتاً پیچیده تری نسبت به دیگر خودروها دارند به همین دلیل ترجیحاً از وسایل برقی اضافه مانند چراغ زنون و آمپلی فایر و دزدگیر های متفرقه و موارد این چنینی استفاده نکنید.
خدمات پربازدید:   تعمیر گیربکس بی وای دی

خدمات تعمیر نیسان جوک اتومات

همانطور که در قسمت های قبلی به آن اشاره شد امروزه ماشین های اتوماتیک ساختار بسیار پیچیده تری را نسبت به ماشین های دنده های دارا می باشند به همین دلیل این بسیار مهم است تا سر زمان مشخص به چک کردن و تعمیر آن بپردازند. تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان جوک شامل خدمات زیادی می شود شما در ادامه برخی از این خدمات را برای شما معرفی خواهیم کرد تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیسان جوک عبارتند از :

  • سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک نیسان جوک
  • تعویض روغن گیربکس نیسان جوک
  • بازدید فنی گیربکس اتوماتیک نیسان جوک همراه با یک سال گارانتی
  • عیب یابی و به نمایش گذاشتن ایراد گیربکس اتوماتیک نیسان جوک به صورت رایگان
  • مشاوره دادن صحیح رانندگی با گیربکس نیسان جوک

تعمیرگاه نیسان جوک در تهران

نیسان جوک یک خودروی ژاپنی بسیار زیبا می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دارد و افراد بسیار زیادی در کشور ما به این ماشین علاقه مند هستند افرادی که در شهر تهران دارای ماشین نیسان جوک هستند می‌توانند در صورت بروز هر مشکلی در این ماشین به سرعت به یکی از تعمیرگاه های تعمیر گیربکس اتوماتیک در غرب تهران که تعمیرکاران ای بسیار با تجربه و حرفه ای در آن مشغول به کار هستند مراجعه کنند تا آنها بتوانند ماشین آنها را عیب یابی کرده و مشکلات آن را حل کنند.

تعمیر گیربکس نیسان جوک

تعمیر نیسان جوک را به چه کسی بسپاریم؟

یکی از زیباترین خودروهای جهان در کلاس کراس اوور نیسان جوک می باشد که طرفداران زیادی را دارد این خودروی بسیار زیبا به دلیل اینکه از طراحی بسیار خاص و مشخصات فنی قدرتمند و امکانات رفاهی زیادی برخوردار است مورد توجه افراد زیادی واقع شده است به همین دلیل است که تعمیرات و سرویس های دوره ای این ماشین ها باید توسط افراد بسیار متخصص و با تجربه و آموزش دیده انجام شود و همینطور تمامی این موارد باید در یک تعمیرگاه تخصصی نیسان جوک صورت بگیرد و به همین دلیل در صورت دیدن هر مشکل و هر خرابی در ماشین های نیسان جوک به سرعت به یکی از بهترین مراکز تخصصی تعمیر گیربکس نیسان جوک در تهران مراجعه کنید تا متخصصان حرفه ای در این زمینه بتوانند به‌راحتی مشکل شما را حل کنند.

خدمات پربازدید:   تعمیر گیربکس ام وی ام 315

نتیجه گیری

نیسان جوک به دلیل داشتن یک ساختار به نسبت پیچیده نیازمند این است تا در صورت بروز هرگونه مشکلات و خرابی به یک تعمیرگاه بسیار حرفه‌ای و تخصصی فرستاده شود تا متخصصان بسیار با تجربه و آموزش دیده در این زمینه مشکلات آن را پیدا کرده و آنها را رفع کنند بسیار مهم است تا هنگامی که در این ماشین مشکلاتی به وجود آمد این ماشین را به تعمیرگاه مجازی ببرید که افراد متخصص و آموزش دیده در این زمینه در آنجا مشغول به کار هستند.

چت در واتساپ

تماس با ما